Preparaty do oczyszczalni i środki Biologiczne BIO7 Hurtownia Biopreparatów Celmax

Oferta

Uwaga !!! U Nas kupujesz w 100% oryginalne francuskie biopreparaty wyprodukowane przez laboratoria Ecogene. Przestrzegamy przed ich podróbkami. Kupuj tylko z pewnego źródła. U Nas masz pewność, iż nie kupisz preparatu wartego tyle, co proszek do pieczenia.

 • Francuskie Preparaty i Środki do oczyszczalni - Gama Produktów Bio7

 • preparat max Bio7

  BIO 7 Max do oczyszczalni 2kg

  Bio7 Max w najwiekszym opakowaniu bo aż 2kg czyli spokój na 12 miesięcy. Preparat do przydomowych oczyszczalnii ścieków - zawiera szczepy bakteri neutralizujących ścieki oraz tzw. bakterie tłuszczowe czyli likwidujące zatory tłuszczowe. Także jeden z najbardziej korzystnych.

 • preparaty tłuszczowe

  BIO 7 G Preparat rozkładający tłuszcz

  Preparat rozkładający tłuszcz BIO 7G wspomagają naturalne procesy biologicznego rozkładu tłuszczów w osadnikach. Likwidują nieprzyjemną woń tłuszczy. Ich podstawowym zadaniem jest rozkładanie tłuszczy dzięki czemu udrażniają przewody kanalizacyjne i niedopuszczają do tworzenia się tzw. kożuchów tłuszczowych na tafli zbiornika. Wykazuja wysoką odporność na detergenty oraz zmiany temperatury.
  Zastosowanie:
  Przyspiesza degradację tłuszczu i zapobiega ich odkładaniu się w przewodach kanalizacyjnych.
  Szczególnie zalecany w przypadku zainstalowania separatora tłuszczu.
 • biopreparat do tłuszczu

  Biopreparat Bio 7 Grassies (Tłuszcze - Kontynuacja)

  Biopreparat Bio 7 Grassies (Tłuszcze - Kontynuacja) służy do eksploatacji separatorów tłuszczu

  oraz instalacji kanalizacyjnych. Degraduje powstałe zatory tłuszczu oraz zapobiega ich powstawaniu.

  # Właściwości Bio7 Grassies: eksploatacja separatorów tłuszczu
  # udrażnianie biologiczne: połączenie drożdży i wyselekcjonowanych bakterii zawartych w kapsułkach powoduje biologiczną degradację zatorów tłuszczu i zapobiega ich powstawaniu
  # likwiduje nieprzyjemne zapachy spowodowane poprzez tłuszcze

 • biopreparat choc

  Biopreparat Bio7 CHOC do oczyszczalni

  Biopreparat Bio7 CHOC - najprościej mówiąc to preparat startowy tzw. preparat na rozruch od którego trzeba zacząć, jeżeli dopiero stało się posiadaczem oczyszczalni lub w przypadkach gdy stosowaliśmy bakterie innych firm (które były mało skuteczne) i chcemy zastosować lepszy jakościowo preparat jakim jest niewątpliwie francuski Bio7 CHOC.

 • drenaż co stosować

  Biopreparat Bio 7 Regards - Udrażnianie Drenażu

  Biopreparat Bio 7 Regards Drenaż-udrażnianie to preparat niezwykle skutecznie zapobiegający problemom związanym z zapychaniem się drenażu, studzienek i całej instalacji kanalizacyjnej.

  Właściwości Bio7 Drenaż:

  • eliminuje tłuszcze

  • usuwa kamień i likwiduje nieprzyjemne zapachy

  • łatwy i praktyczny w użyciu

  • działanie kostki około 2 miesięcy

 • preparat canalisations Bio7

  Biopreparat Bio7 Kanalizacje - udrażnianie rur

  Biopreparat Bio 7 Kanalizacje to preparat biologiczny przeznaczony do udrażniania, likwidacji nieprzyjemnych zapachów, zapobiegający gromadzeniu się kamienia w syfonach zlewozmywaków, umywalek, natrysków oraz w przewodach kanalizacyjnych.

  Właściwości Biopreparatu Bio7 Kanalizacje: naturalny proszek na bazie specjalnych enzymów rozkładający tłuszcze + wyselekcjonowane mikroorganizmy wytwarzające enzymy

 • preparat na brzytki zapach szambo - oczyszczalnia

  Bio7 Antyodor

  Bio7 Antyodor pozwala utrzymać w dobrym stanie i poprawnie eksploatować szczelne szamba,

  WC przenośne (np.: w przyczepach campingowych i camperach, na jachtach, w domkach letniskowych,)

  WC rozdrabniarki itp.

  Bio7 Antyodor zatrzymuje fermentację, skutecznie i szybko zapobiega tworzeniu się nieprzyjemnych zapachów oraz zapewnia dobry stan i idealną higienę wszystkich przenośnych i ruchomych WC.

  Bio7 Antyodor dezynfekuje i dezodoryzuje.

 • studnie chłonne - bakterie

  Biopreparat BIO7 Puisard Studnie Chłonne

  Bio 7 Studnie chłonne (Bio 7 Puisard) jest przeznaczony do usuwania kamienia i zatorów w studniach chłonnych. Skuteczny po uprzednim zastosowaniu Bio7 Tłuszcze, preparatu który eliminuje tłuszcze, podstawowa przyczynę niedrożności. Zastosowanie Bio7 Tłuszcze musi poprzedzić użycie Bio7 Studnie chłonne minimum 72 godziny wcześniej.

 • Studnie chłonne

 • środki kanalizace żel

  Bio7 Żel do WC - (Detartrant gel WC)

  Zastosowanie Bio7 Żel do WC- czyści i usuwa kamień z powierzchni muszli WC -

  ulega całkowitej biodegradacji

  Właściwości Bio7 Żel - Zapewnia prawidłowy przebieg procesów biologicznych zachodzących w osadnikach (uzupełnienie preparatów Bio 7 Choc i Bio 7 G) - nieszkodliwy dla kanalizacji - natychmiastowe działanie odświeżające - w postaci żelu aby dłużej działał na powierzchni muszli WC

 • środek udrożnienie wc

  Biopreparat Bio 7 Łazienka Udrażnianie

  Biopreparat Bio 7 Łazienka Udrażnianie. Środek do szybkiego udrażniania odpływów w łazience rozpuszcza materię organiczną a w szczególności włosy, które są głównym odpowiedzialnym za zatkanie odpływy wanien i umywalek.
  Nie wpływa negatywnie ani na uszczelki, ani na rury kanalizacyjne, ani też na armaturę umywalek, wanien i bidetów.

 • wc kostka do oczyszczalni

  Biopreparat Bio 7 WC kostka ( Odkamieniacz )

  Biopreparat Bio 7 WC kostka - Odkamieniacz Bio7 WC kostka (Detartrant Biologique) jest to odkamieniacz biologiczny który czyści i odkamienia muszle WC oraz rury kanalizacyjne łączące je z oczyszczalnią.

 • Preparaty do szamb innych producentów

 • preparaty Biosanit

  Preparat Biosanit 500g do Szamb

  BIOSANIT nowoczesny i ekologiczny biopreparat służący do obróbki i unieszkodliwiania ścieków nieczystości zgromadzonych w szambach, oczyszczalniach ścieków i urządzeniach o podobnym działaniu.
  Bakterie do szamba - ekologiczny biopreparat służący do obróbki i unieszkodliwiania ścieków nieczystości zgromadzonych w szambach i urządzeniach o podobnym działaniu.
  Zastosowanie preparatu niweluje przykre zapachy pochodzące z tych urządzeń oraz zapobiega przedostaniu się do gruntu szkodliwych substancji zawartych w nieczystościach i ściekach pochodzących z gospodarstw domowych, moteli, pensjonatów,szkół itp.